Kullanım Şartları

KULLANIM ŞARTLARI


İşbu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerinin telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Güzellik Yastıkları Ev Tekstil Ürünleri Anonim Şirketi’ne aittir.


Bilgiler, Güzellik Yastıkları Ev Tekstil Ürünleri Anonim Şirketi’nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

 

İşbu internet sitesinin kullanıcıları, (i) kayıt formunda veya sipariş formunda talep edilen veriler hakkında gerçek ve kesin bilgiler vermeyi ve internet sitesini kullanırken bu verileri güncel tutmayı; (ii) yasalara aykırı, yasadışı veya iyi niyet ve kamu düzenine aykırı faaliyetlerde bulunmamayı; (iii) ırk, cinsiyet, ideoloji, din veya ahlak, kamu düzeni, temel haklar, kamu özgürlükleri, onur, samimiyet veya üçüncü şahısların imajına ve genel olarak yürürlükte olan yasalara ters düşecek şekilde herhangi bir eyleme dayalı ırkçı, nefret dolu veya ayrımcı bir tabiatta içerik veya propaganda yayınlamamayı; (iv) internet sitesinin, tedarikçilerin veya üçüncü şahısların fiziksel ve mantıksal sistemlerine zarar vermemeyi veya ağa veya mantıksal sistemlere zarar verecek bilgisayar virüsleri yaymamayı; (v) internet sitesinin içeriğini ve verilen bilgileri tanıtım veya başka ticari amaçlarla göndermek için kullanmayacağını veya üçüncü şahısların kişisel bilgilerini toplamayacağını ve saklamayacağını; (vi) başka kullanıcıların e-posta hesaplarına erişmeye ve bunları kullanmaya ve mesajlarını değiştirmeye veya tahrip etmeye çalışmayacağını taahhüt ederek internet sitesi içeriğini uygun şekilde kullanmayı kabul etmektedir.


SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

 

Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz sadece aktivasyon ve bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar olmadıkça veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.


Bu internet sitesinde verilen bilgiler, “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadırlar. Güzellik Yastıkları Ev Tekstil Ürünleri Anonim Şirketi bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle Güzellik Yastıkları Ev Tekstil Ürünleri Anonim Şirketi üçüncü şahıslara yönelik olanlar da dahil olarak mülkiyet, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Güzellik Yastıkları Ev Tekstil Ürünleri Anonim Şirketi ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Güzellik Yastıkları Ev Tekstil Ürünleri Anonim Şirketi tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.


Güzellik Yastıkları Ev Tekstil Ürünleri Anonim Şirketi, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.